Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Frýdek-Místek 4.5.2019

6. 5. 2019

V sobotu 4.5.2019 se naše týmy zúčastnily turnaje ve Frýdku-Místku s 16 účastníky. Frýdek-Místek bílá, Frýdek-Místek modrá, Frýdek-Místek 2012, FC Baník Ostrava, Hodonín, Uničov, Třinec, Poruba, FC SO Bruntál bílá, FC SO Bruntál červená, Hukvaldy, Vítkovice, Frýdlant nad Ohří, Příbor, Zašová a slovenský tým Branč.

Hrálo se na umělém povrchu po 4 základních skupinách, každý s každým, dle umístění ve skupině se hrály finálové skupiny o celkové umístění. Změřili jsme síly s kvalitními soupeři, hráči měli šanci ukázat, co se naučili a nač v momentální době mají. Obě družstva ve svých zápasech odvedla svá maxima, v některých své soupeře převálcovala, v některých byl soupeř nad naše síly.

Turnaj vyhráli kluci z Frýdku-Místku, naši červení skončili na 4. místě, bílí na 14. místě.

Nejlepším hráčem celého turnaje se stala naše hráčka Natálie Vlachová, gratulujeme! 

Trenér Kamil k červeným: FC SO Bruntál červená vyhrál základní skupinu, jen v jednom zápase musel otočit nepříznivý stav, se slovenským Brančem, ale díky bojovnosti stav otočili a směřovali hrát finálovou skupinu o nejvyšší umístění. Zde nás čekali velice kvalitní soupeři, jen s jedním jsme drželi krok, tím byl FC Baník Ostrava. V tomto utkání padalo mnoho branek, hrál se útočný fotbal s mnoha gólovými šancemi. Sahali jsme za kratší konec a mohli i zvítězit, ale nakonec to skončilo smírně 6:6. Zbývající dvě utkání byla v režii soupeřů, kteří byli mnohem agresivnější, rychlejší, tvrdší a nám už odcházela síla se jim vyrovnat. Ale i tak hráči podali kvalitní výkony, snažili se kombinovat a s předvedenou hrou jsme byli všichni spokojeni. FC SO Bruntál červená získal smolné 4. místo.

Trenér Martin k bílým: Tým našich mladších fotbalistů v bílých dresech, kteří teprve sbírají zkušenosti, vstoupil do turnaje v základní skupině utkáním s ostřílenými borci z Uničova, kterým podlehl 1:10. V dalším zápase jsme nastoupili proti týmu z Hukvald kde už naši nejmladší fotbalisté začali vystrkovat drápky, nicméně jsme opět podlehli 3:9. K poslednímu klání ve skupině vyšlápli bruntálští maláčci proti zkušené Porubě, která nás k ničemu většímu nepustila, ale i tak výsledek 0:8 zaslouží jednoznačnou pochvalu za bojovnost a urputnou obranu naší svatyně. Do skupiny o 9 - 16 místo jsme sice postoupili z posledního místa, ale po vydatné slovní masáži od trenérů Ládi a Martina, začal tým konečně částečně plnit taktiku. To vedlo ke zkvalitnění herního projevu, dvěma výhrám nad Hodonínem 3:2, FM2012 5:2 a těsné prohře nad FM modrým 3:5. Konečné 14. místo našich nejmladších nám bylo malou odměnou za tento turnajový progres a skýtá, i přes veškerá úskalí, perspektivní motivaci pro udržení tak početné hráčské základny v mladší přípravce B a C..

Sestava a góly červených: Seidler 11x, Michna 5x, Žákovský 3x, Brňák L. 3x, Vlachová 3x, Kratěna 3x, Lukeš 2x, Uhlíř 

Sestava a góly bílých: Marko 5x, Stolarczyk 3x, Brňák V. 2x, Blažek 2x, Chlubný 2x, Škultéty 1x, Ratajsky, Krajčovič, Petr     

Jako vždy nesmíme zapomenout poděkovat našim rodičům a fanouškům. Skvělým způsobem se podíleli na výborném servisu a fantastické atmosféře pro naše hráče!! 

Fotky na Rajčeti 

 

Základní skupina červených:

 

Základní skupina bílých:

 Frýdek-Místek 2012

9:1

 

Uničov

1:10

Zašová

12:1

 

Hukvaldy

3:9

Branč

3:2

 

Poruba

0:8

Skupina o 1.-4. místo

 

Skupina o 9.-16. místo

FC Baník Ostrava

6:6

 

Hodonín

3:2

Frýdek-Místek bílý

7:1

 

Frýdek-Místek 2012

5:2

Poruba

5:1

 

Frýdek-Místek modrý

3:5

 

-km-

-ms-

-mž-

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář