Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šumperk 29.12.2018

7. 1. 2019

Dne 29.12.2018 jsme se zúčastnili 11. ročníku halového turnaje nazvaného "MEMORIÁL RICHARDA LOSERTA"  v Šumperku. 


Turnaj byl koncipován pro ročníky 2011 a mladší, hrálo se systémem 3+1. Zúčastnily se družstva ze Šumperku 2x, Horního Pomoraví, Nového Malína, Bílovce, Chválkovic, Bruntálu, Mohelnice, Hranice, Lesnice a České vsi. 
Organizace byla vcelku uspokojivá. Velkým bonusem pro malé hráče i všechny ostatní byla účast Tomáše Ujfalušiho a Vojtěcha Smrže a jejich bezprostřední a kamarádské chování s focením i autogramiádou.
Turnaj nás nezastihl v optimální formě a tři klíčoví hráči byli nemocní. I když jsme turnaj odstartovali jasným vítězstvím 3:0 nad Mohelnicí, výkony v dalších zápasech byly rozporuplné, střídaly se dobré se špatnými a občas nám chyběla i naše pověstná zarputilost  a bojovnost. Bilance jedné remízy, šesti proher a tří vítězství nás nakonec umístila na sedmou příčku. V každém případě to byla pro naše maláčky další velice dobrá fotbalová zkušenost v krásném prostředí ze které si všichni vezeme pozitivní dojmy. Velká čest opět patří naší oddané fanouškovské základně, která byla nepřehlédnutelná☺. Vítězem turnaje se stal domácí tým Šumperku. Děkujeme všem zúčastněným. 

Výsledky : FC SO Bruntál - Mohelnice 3:0 ( Brňák V. 2x, Uhlíř ), FC SO Bruntál - Šumperk1 1:3 ( Žákovský ), FC SO Bruntál - Šumperk2 2:3 ( Uhlíř, Brňák V. ), FC SO Bruntál - SK Hranice 2:2 ( Uhlíř, Žákovský ), FC SO Bruntál - SK Česká Ves 1:3 ( Brňák L. ), FC SO Bruntál - TJ Nový Malín 0:3, FC SO Bruntál - TJ Sokol Lesnice 6:1 ( Zbořil 3x, Seidler 2x, Vlachová ), FC SO Bruntál - Horní Pomoraví 5:3 ( Seidler 3x, Vlachová, Brňák V. ), FC SO Bruntál - SK Chválkovice 2:3 ( Seidler, Zbořil ), FC SO Bruntál - ŠSK Bílovec 0:1.

-ms-

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář