Jdi na obsah Jdi na menu
 


První ostrý start našich maláčků

První ostřejší start maláčků připadl na halový turnaj ve Šternberku. Pro všechny hráče to byly první opravdové fotbalové zápasy.


Za soupeře jim byli hráči mužstev 1.OMK Šternberk, Sigma Olomouc, Sokol Velký Týnec, TJ Břidličná, Sokol Čechovice, Futsal Čelechovice, SK Uničov.

První zkušenost s podobnou akcí a skvělá atmosféra, kterou vytvořili rodiče všech zúčastněných se projevila na nervozitě našich hráčů. Přesto se všichni s tímto hendikepem vypořádali se ctí a odehráli vyrovnané partie se zkušenějšími soupeři. Bojovné výkony, soustředění a snaha udělaly radost jak trenérům, tak rodičům a fanouškům. Kluci ukázali, že se nikoho nebojí, a že mají fotbal opravdu rádi.
 

O úspěchu svědčí i dílčí ocenění, kdy za nejlepšího brankáře byl vyhlášen náš Kuba Seidler. Úspěch o to cennější, že Kubas stál v bráně úplně poprvé. GRATULUJEME!

Kluci a holky si odnesli mnoho fotbalových zkušeností, zážitků a své první fotbalové medaile. Naše mužstvo se umístilo na celkovém 7.místě s dvěma remízami, střelci našeho mužstva Kratěna Tomáš a Marko Jakub.
 

Turnaje se zúčastnili:  Kratěna Tomík, Kojda Davča, Kuna Jirka, Marko Kuba, Michna Domča, Seidler Kubas, Škultéty Maty, Špičáková Kača, Vlachová Naty, Žákovský Honzík. V premiéře byly hráči vedeni trenéry Martinem Kouřilem a Kamilem Michnou.

-mž-

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj ve Šternberku

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Turnaj Šternberk

(Michna Kamil , 25. 8. 2017 8:56)

Tento turnaj byl pro naše ratolesti tím prvním v životě, ale nejen pro ně, ale i jejich rodiče a také trenéry. Dle mého splnil turnaj veškerá očekávání všech, veliké cíle kladeny nebyly, šlo hlavně se ukázat, že už taky něco po fotbalové stránce zvládneme a ať soupeři vědí, že existuje FC Slavoj Olympia Bruntál - ročník 2011. Do budoucna s námi musejí počítat, protože přijdou časy, kdy neskočíme u chvostu turnaje, ale na čele ☺. Mužstvo zvládlo odehrát všechny turnajová utkání s plným nasazením, i když muselo čelit starším ročníkům, nervozitě a velice malým fotbalovým zkušenostem. I přesto všechno se nám podařilo vstřelit několik krásných gólů, uhrát nějaký ten bod v tabulce a nakonec si za předvedený výkon odvést medaily za 7.místo v turnaji a cenu za Nejlepšího brankáře☺. Na závěr chci poděkovat hlavně všem hráčům za výborný výkon, trenérům a také rodičům za neustálé povzbuzování ☺. Fotbalu Zdar☺⚽