Přátelák Vrbno 6.12.2017

11. 12. 2017

FC SLAVOJ OLYMPIA BRUNTÁL -  FK VRBNO POD PRADĚDEM 5:4

Sestava : Seidler, Žakovský, Staněk, Uhlíř, Kuna, Špičáková, Vlachová, Kojda, Kratěna, Lukeš, Škultéty.

Přátelské utkání se odehrálo ve velice rychlém tempu, provázelo jej mnoho šancí na obou stranách, kterých Vrbenští dokázali gólově využít a proto po 2. čtvrtinách zápasu bylo skóre na jumbotronu hrozivých 1:4 indecision. Poslední 2.čtvrtiny zápasu patřily našim bojovníkům, kteří začali soupeře fyzicky převyšovat a dostávat pod veliký tlak a konečně to začalo padat smiley. Bojovali až do úplného konce a několika krásnými góly zápas otočili ve svůj prospěch na konečných 5:4. Všechny hráče musím moc pochválit za předvedený výkon. Takových zápasových zkušeností a radosti ze hry potřebujeme mnohem více smiley. Soupeři jsme tímto oplatili minulou porážku smiley.

Góly : Kuna 2x, Vlachová, Kratěna, Seidler